Pieluszki BAMBO Nature 3 MIDI (5-9kg, 33szt.) Abena

ABENA Bambo Nature nr 3 MIDI 5-9 kg 33 szt.- pieluszki ekologiczne

Dowiedz się więcejShow less
Index:
n 1159
Marka:
Ulubione0
Add to compare0
Dodaj do listy życzeń
You may also like
Opis

Specyfikacja produktu

  • Sztuk w opakowaniu: 33 szt.

  • Waga: 5-9 kg / 11-20 lbs

  • Rozmiar: 3

Certyfikaty:

swan.pngderma.pngfsc1.pngbrc.png

Pieluszki Bambo Nature są oznaczone Skandynawskim Znakiem Ekologicznym co oznacza, że są one w pełni przyjazne dla środowiska, od surowców użytych przy produkcji po utylizację.

Bambo Nature Midi to pieluchy przeznaczone dla dzieci o wadze między 5-9 kg. Produkt wykonany w 100% z materiałów ekologicznych.


*  Wyjątkowo miękka. Wiele warstw delikatnego włókna, które chronią skórę dziecka i zapewniają oddychanie na całej powierzchni,
Idealne dopasowane do ciała. Pielucha posiada elastyczne boki oraz górną część pleców, co sprawia, że jest wygodna i minimalizuje ryzyko przecieku,
* Suberabsorbent i system TopDry, które gwarantują szybkie wchłanianie i suchą powierzchnię,
*    Idealnie dopasowana dzięki elastycznym stretch’om,
* Bambo Nature są dostępne w 6. rozmiarach, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich rodziców ma każdym etapie rozwoju ich dziecka. Począwszy od urodzenia, aż do momentu gdy nie będzie potrzebowało korzystać z pieluch.

BamboNature_Breathable.pngBamboNature_Flexible.pngBamboNature_Soft.pngBamboNature_Thin_Perfect_Fit.pngBamboNature_Top_Dry.png


Dzięki zastosowaniu dodatkowych warstw, nowejgeneracji pieluszka jest bardzo delikatna, miękka i nie podrażnia skóry.

Przyjazne dla środowiska pieluszki dla dzieci Bambo Nature wyposażone są w łatwe do regulowania rzepy, które mogą być odklejane i przyklejane tak często jak tylko to konieczne, upewniając się, że dziecko może aktywnie i bezpiecznie spędzić dzień. Skuteczne barierki ochronne dobrze dopasowują się do ciała oraz minimalizują ryzyko wystąpienia przecieku. Oddychająca powierzchnia pozwala skórze dziecka oddychać. Wysoko chłonny rdzeń pieluszki zapewnia wysoki poziom chłonności oraz suchą powierzchnię. Łatwo dopasowujące się falbanki boczne ze stretchem zapewniają zwiększenie wygody oraz swobody ruchów. Wskaźnik wilgotności pokazuje jak mokra jest pieluszka.

Oznakowanie FSC na produktach Bambo Nature jest gwarancją, że pulpa celulozowa zawarta w produktach pochodzi ze zrównoważonego leśnictwa, gdzie więcej drzew jest sadzonych niż wycinanych. Produkty Bambo Nature są również dermatologicznie przebadane, co gwarantuje, że po zastosowaniu nasza skóra nie będzie podrażniona oraz możemy być spokojni o alergię.

Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
n 1159
Opinie
Brak komentarzy
Pokrewne artykuły

Menu

Udostępnij

Kod QR

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj