Pieluszki BAMBO Nature 3 MIDI (5-9kg, 33szt.) Abena

ABENA Bambo Nature nr 3 MIDI 5-9 kg 33 szt.- pieluszki ekologiczne

Read moreShow less
Reference:
n 1159
Brand:
Love0
Add to compare0
Add to wishlist
You may also like
Description

Specyfikacja produktu

  • Sztuk w opakowaniu: 33 szt.

  • Waga: 5-9 kg / 11-20 lbs

  • Rozmiar: 3

Certyfikaty:

swan.pngderma.pngfsc1.pngbrc.png

Pieluszki Bambo Nature są oznaczone Skandynawskim Znakiem Ekologicznym co oznacza, że są one w pełni przyjazne dla środowiska, od surowców użytych przy produkcji po utylizację.

Bambo Nature Midi to pieluchy przeznaczone dla dzieci o wadze między 5-9 kg. Produkt wykonany w 100% z materiałów ekologicznych.


*  Wyjątkowo miękka. Wiele warstw delikatnego włókna, które chronią skórę dziecka i zapewniają oddychanie na całej powierzchni,
Idealne dopasowane do ciała. Pielucha posiada elastyczne boki oraz górną część pleców, co sprawia, że jest wygodna i minimalizuje ryzyko przecieku,
* Suberabsorbent i system TopDry, które gwarantują szybkie wchłanianie i suchą powierzchnię,
*    Idealnie dopasowana dzięki elastycznym stretch’om,
* Bambo Nature są dostępne w 6. rozmiarach, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich rodziców ma każdym etapie rozwoju ich dziecka. Począwszy od urodzenia, aż do momentu gdy nie będzie potrzebowało korzystać z pieluch.

BamboNature_Breathable.pngBamboNature_Flexible.pngBamboNature_Soft.pngBamboNature_Thin_Perfect_Fit.pngBamboNature_Top_Dry.png


Dzięki zastosowaniu dodatkowych warstw, nowejgeneracji pieluszka jest bardzo delikatna, miękka i nie podrażnia skóry.

Przyjazne dla środowiska pieluszki dla dzieci Bambo Nature wyposażone są w łatwe do regulowania rzepy, które mogą być odklejane i przyklejane tak często jak tylko to konieczne, upewniając się, że dziecko może aktywnie i bezpiecznie spędzić dzień. Skuteczne barierki ochronne dobrze dopasowują się do ciała oraz minimalizują ryzyko wystąpienia przecieku. Oddychająca powierzchnia pozwala skórze dziecka oddychać. Wysoko chłonny rdzeń pieluszki zapewnia wysoki poziom chłonności oraz suchą powierzchnię. Łatwo dopasowujące się falbanki boczne ze stretchem zapewniają zwiększenie wygody oraz swobody ruchów. Wskaźnik wilgotności pokazuje jak mokra jest pieluszka.

Oznakowanie FSC na produktach Bambo Nature jest gwarancją, że pulpa celulozowa zawarta w produktach pochodzi ze zrównoważonego leśnictwa, gdzie więcej drzew jest sadzonych niż wycinanych. Produkty Bambo Nature są również dermatologicznie przebadane, co gwarantuje, że po zastosowaniu nasza skóra nie będzie podrażniona oraz możemy być spokojni o alergię.

Read moreShow less
Product Details
n 1159
Reviews
No comments
Related articles

Menu

Share

QR code

Settings

Click for more products.
No products were found.

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in