Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Sodasan Proszek do prania kolor SENSITIVE 1.2 kg

Sodasan Proszak do prania kolor ensitiv - 1,2kg
Sodasan „Comfort-Sensitiv” został opracowany specjalnie z myślą o delikatnej i wrażliwej skórze. Właściwości przyjazne dla skóry tego środka piorącego do pielęgnacji tkanin są szczególnie doceniane przez dorosłych ze skłonnościami do alergii oraz do wrażliwej skóry niemowląt i dzieci.

Dowiedz się więcej
39,40 zł (brutto)
Index:
N 53
EAN13:
4019886050401
Marka:
Ulubione0
Add to compare0
Dodaj do listy życzeń
Powiązane produkty
Opis

Proszek do prania kolor sensitiv - 1,2kg

Wrażliwa skóra:
Sodasan „Comfort-Sensitiv” został opracowany specjalnie z myślą o delikatnej i wrażliwej skórze.

Właściwości przyjazne dla skóry tego środka piorącego do pielęgnacji tkanin są szczególnie doceniane przez dorosłych ze skłonnościami do alergii oraz do wrażliwej skóry niemowląt i dzieci.

Konsekwentnie rezygnuje się w tym przypadku z dodawania substancji problematycznych jak enzymy, konserwanty, rozjaśniacze optyczne, olejki zapachowe i perfumowane.

Zastosowanie:
Zastosowanie jest niezwykle proste, ponieważ środek do prania zawiera już środki ochrony przed kamieniem dostosowane do wody z wszystkich klas twardości wody.

Niezbędna ilość środka piorącego jest bardzo niska i indywidualnie dostosowana do klasy twardości wody i stopnia zabrudzenia pranych tkanin. Dodatkowy środek do zmiękczania wody nie jest już niezbędny.

Ochrona przed kamieniem:
Aby umożliwić łatwe zastosowanie proszek zawiera ochronę przed kamieniem nowego typu, czyli tak zwane poliaspartamy. Zmiękczają one wodę tak skutecznie, że można użyć wyraźnie mniejszą ilość środka zmiękczającego wodę, niż w przypadku dotychczas stosowanych środków.

Poliaspartamy występują również w naturze jako sekwencje polipeptydowe, np. w skorupkach muszli lub ślimaków. Ich rozkład w ściekach odbywa się dlatego tak szybko, gdyż są znane i spotykane w naturze już od milionów lat.

Składniki:
Jako właściwą substancję myjącą proszek zawiera mydło na bazie olejków roślinnych.

Mydło jest produkowane z olejku palmowego i kokosowego, które – o ile tylko jest to możliwe – pozyskiwane są upraw z kontrolowanych biologicznie. Oprócz znanych już zalet ekologicznych mydła jest jeszcze jedna, nie są znane podrażnienia skóry z powodu resztek mydła na tkaninach. Prane tkaniny są miękkie, nawet bez użycia płynów do zmiękczania tkanin.

Krzemiany, sole kwasu krzemowego, chronią materiały przed wypłowieniem kolorów a pralkę przed korozją. Jako minerały są one bardzo szeroko rozpowszechnione - ponad połowa skorupy ziemskiej składa się z krzemianów i z kwasu krzemowego.

Cytryniany, sole kwasu cytrynowego przeciwdziałają spontanicznemu tworzeniu się kamienia.

Tkaniny białe:
Proszek nie zawiera żadnych rozjaśniaczy optycznych. Dzięki temu kolory tkanin kolorowych są optymalnie chronione. Ponadto z uwagi na podejrzenie, że ryzyko alergii słonecznej może się zwiększyć w wyniku kontaktu z rozjaśniaczami optycznymi - nasz środek do prania nie zawiera rozjaśniaczy optycznych.

W przypadku prania tkanin białych środek do prania może być uzupełniony poprzez dodanie Środka wybielającego lub odplamiającego mydełka.

Skład:

>30% roślinne oleje mydlane (między innymi ekologiczne roślinne oleje mydlane*) substancja aktywna piorąca, 15 – 30% soda jako środek piorący i  do wiązania wapnia, 5-15% cytrynian trisodowy jako substancja szybko wiążąca związki wapnia w zimnej wodzie , 5-15% krzemiany zapobiegające zanikaniu kolorów i jako ochrona przeciwkorozyjna, 5% gliceryna

sodium soap, sodium carbonate, trisodium citrate, silicate, glicerine

Dowiedz się więcej
Szczegóły produktu
N 53

Menu

Udostępnij

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj