Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Sodasan - Proszek do prania Compact Kolor - 1,2kg

Sodasan Ekologiczny proszek do prania uniwersalny - 1,2kg Compact Kolor

SODASAN „Laundry Powder” to uniwersalny proszek do prania wszystkich tkanin poza wełną i jedwabiem. Poprzez stałe dopracowywanie i zastosowanie nowoczesnych i ekologicznych surowców (tenzydów biologicznych), udało się skutecznie zmniejszyć ilość proszku używanego do prania.

Dowiedz się więcej
39,90 zł (brutto)
Index:
N 55
EAN13:
4019886050203
Marka:
Ulubione0
Add to compare0
Dodaj do listy życzeń
Powiązane produkty
Opis

Proszek do prania uniwersalny - 1,2kg Compact Kolor

Odpowiedni do prania w temperaturach: 40º 60º 95º

SODASAN „Laundry Powder” to uniwersalny proszek do prania wszystkich tkanin poza wełną i jedwabiem.

Poprzez stałe dopracowywanie i zastosowanie nowoczesnych i ekologicznych surowców (tenzydów biologicznych), udało się skutecznie zmniejszyć ilość proszku używanego do prania.

Obecnie 1,20 kg SODASAN Kolor Kompakt odpowiada sile piorącej 3 kg konwencjonalnego proszku do prania, nie zawiera optycznych rozjaśniaczy ani enzymów, dzięki temu kolory dłużej pozostają świeże, a włókna w trakcie prania są chronione.

SODASAN „Laundry Powder” nie zawiera substancji myjących pochodzenia petrochemicznego. Dalszy rozwój technologii sprawił, że udało się zrezygnować z oddzielnych środków do zmiękczania wody (Wyjątek: zakres twardości wody - klasa IV i powyżej). W przypadku prania w bardzo twardej wodzie (klasa twardość od IV) do proszku do prania należy dodawać Środek do zmiękczania wody SODASAN. W przypadku silnie zabrudzonego prania można zastosować Środek wybielający SODASAN.

Skład:

>30% roślinne oleje mydlane (między innymi ekologiczne, roślinne oleje mydlane*) substancja aktywna piorąca, 15-30%soda jakośrodek piorący i substancja wiążąca wapń, 5-15% krzemiany zapobiegające blaknięciu kolorów i przeciw korozji, 5-15% polyaspartate i iminodisuccinate, <5% cytryniany, -szybko wiążąca związki wapnia w zimnej wodzie, <5% naturalne olejki eteryczne w skład których wchodzą: limonen, citral.

90% składników naturalnych

*8% wszystkich składników z upraw ekologicznych

sodium soap
sodium carbonate
trisodium citrate
silicate
parfum
citral
limonen

Dowiedz się więcej
Szczegóły produktu
N 55

Menu

Udostępnij

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj