Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Sodasan Płyn do Prania KOLOR limonka 5l

Ekologiczny płyn do prania w temperaturach od 30° C
„Prać ze świadomością oddziaływania na środowisko” - oznacza również, aby utrzymywać temperaturę prania na możliwie najniższym poziomie

Dowiedz się więcej
104,90 zł (brutto)
Brak - zapytaj o produkt
Index:
n 61
EAN13:
4019886015059
Marka:
Ulubione0
Add to compare0
Dodaj do listy życzeń
Powiązane produkty
Opis

Płyn do prania KOLOR limonka 5l

Ekologiczny płyn do prania w temperaturach od 30° C

„Prać ze świadomością oddziaływania na środowisko” - oznacza również, aby utrzymywać temperaturę prania na możliwie najniższym poziomie. W przypadku produktów w proszku mogą tu wystąpić problemy z rozpuszczalnością. Natomiast płynne środki do prania działają także w chłodnej wodzie, skutecznie i dają doskonałe wyniki w praniu.

SODASAN "Color - detergent" jest płynem do prania, przeznaczonym do tkanin kolorowych i białych, nie zawiera żadnych środków wybielających, dzięki temu chroni włókna oraz kolory pranych tkanin. Jego skład idealnie nadaje się do prania w twardej wodzie.

Efektywnie pierze jednocześnie zmiękczając wodę. W przypadku intensywnego zabrudzenia dodaj do prania Środek wybielający SODASAN.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych produktów płynnych środek do prania SODASAN "Color - detergent" nie zawiera żadnych syntetycznych tenzydów jako substancji piorących, w zamian w jego składzie znajduje się mydło roślinne wytwarzane z olejów roślinnych pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Skład:

>30% woda, 5-15% mydło roślinne* (anionowe  środki powierzchniowo czynne), cukrowe związki powierzchniowo czynne (tenzydy niejonowe), < 5% cytryniany, soda, alkohol* (etylowy), siarczan alkoholi tłuszczowych (tenzydy anionowe),  środki zapachowe, citral, limonen.

Zawiera citral. Może powodować alergię.

*8% składników ekologicznych

Certyfikowany przez Natural Care Product

Dowiedz się więcej
Szczegóły produktu
n 61

Menu

Udostępnij

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj