Żel do zmywarek (BIO CEQ) 500 ml - ALMACABIO

Idealny do mycia wszelkiego rodzaju naczyń ze szkła, ceramiki, stali oraz sztućców z plastiku. Usuwa wszelkie pozostałości.  Pozostawia naczynia higienicznie czyste.

Produkt na bazie środków powierzchniowo czynnych otrzymanych z surowców roślinnych, które ulegają całkowitej i szybkiej biodegradacji.

Dowiedz się więcejShow less
Index:
BP_5990
Marka:
Ulubione1
Add to compare0
Dodaj do listy życzeń
You may also like
Opis

Idealny do mycia wszelkiego rodzaju naczyń ze szkła, ceramiki, stali oraz sztućców z plastiku. Usuwa wszelkie pozostałości.  Pozostawia naczynia higienicznie czyste.

Produkt na bazie środków powierzchniowo czynnych otrzymanych z surowców roślinnych, które ulegają całkowitej i szybkiej biodegradacji.

Nie zawiera: fosforu, fosforanów, enzymów, składników pochodzenia zwierzęcego.

SPOSÓB UŻYCIA
Usunąć z naczyń resztki zabrudzeń i włożyć je do zmywarki. Nalać żel do zbiornika w zależności od twardości wody: 0-15F : 18 ml; 16-25F: 20 ml; >25F: 22 ml.W zależności od poziomu zabrudzenia wybierz odpowiedni program.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

SKŁADNIKI
5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne (olej kokosowy), aromaty, cytral, limonen.

SODIUM CITRATE, CAPRYLYL GLUCOSIDE, ALCOHOL DENAT., SODIUM GLUCONATE, SODIUM CARBONATE, HEPTYL GLUCOSIDE, XANTHAN GUM, POTASSIUM HYDROXIDE, PARFUM, LIMONENE, CITRAL.

Posiada ceryfikat ccpb, który wymaga, aby co najmniej 95% składników miało naturalne pochodzenie.

Firma Almacabio stosuje tzw.miękką chemię opartą na wykorzystaniu surowców roślinnych i środków powierzchniowo czynnych, które są całkowicie biodegradowalne.

    Wszystkie zastosowane komponenty ulegają w pełni łatwej i szybkiej biodegradacji tlenowej (obecność tlenu) i beztlenowej (bez obecności tlenu), a dopuszczenie do użycia poszczególnych składników opiera się przede wszystkim na europejskich przepisach, jak również na ścisłych i precyzyjnych pod względem chemicznym, biologicznym, toksykologicznym i środowiskowym, parametrach wskazanych w certyfikacie Bio CEQ.

    Wszystkie środki powierzchniowo czynne oraz rozpuszczalniki są pochodzenia roślinnego i najwyższej jakości.

    Brak składników pochodzenia zwierzęcego, OGM, halogenowych związków organicznych, wybielaczy, wybielaczy optycznych oraz polimerów akrylowych i winylowych, utleniaczy opartych na chlorze, fenoksyetanolu, parabenów, aminofosforowych sekwestratów i sekwestratów zawierających resztki NTA (pozostałości czynnika rakotwórczego).

    Brak metali ciężkich (z wyjątkiem naturalnego sodu, potasu, wapnia, magnezu, które nie są szkodliwe dla ludzi).

    Zawierają jedynie olejki eteryczne lub hipoalergiczne perfumy wolne od syntetycznego piżma, piżma policyklicznego, azotanowego i ftalowego, stabilizatorów syntetycznych lub przeciwutleniaczy, substancji klasyfikowanych jako toksyczne, mutacyjne, powodujące raka lub prawdopodobnie przeznaczone dla zwierząt.

    Brak obecności enzymów pochodzących z błon lub tkanek zwierzęcych.

    Skuteczność działania, wydajność myjąca, silne działanie odtłuszczające, zdolność i skuteczność odwapniania oraz usuwania kamiennego osadu, jak również chemiczno- fizyczne właściwości produktów uzyskano dzięki zastosowaniu ścisłych parametrów jakościowych określonych przez certyfikat Bio CEQ (brak składników pochodzących ze zwierząt, nie testowanie na zwierzętach, produkty przyjazne dla środowiska).

    Wszystkie produkty są testowane w celu wykrycia obecności niklu i innych metali ciężkich (kadm, chrom, ołów, itp.).

Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
BP_5990
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Udostępnij

Kod QR

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj