PODPASKI HIGIENICZNE MINI Z PASKIEM ANIONOWYM (TEENS) 12 SZT. - GENTLE DAY


Pasek anionowy usuwa nieprzyjemny zapach.
Delikatna bawełniana powierzchnia maksymalnie wchłaniająca i przepuszczająca powietrze.Podpaski z paskiem Far-IR Anion i skrzydełkami - bardzo chłonne do użytku w trakcie regularnego okresu.

Dowiedz się więcejShow less
Index:
BP_2345
Marka:
Ulubione0
Add to compare0
Dodaj do listy życzeń
You may also like
Opis


Pasek anionowy usuwa nieprzyjemny zapach.
Delikatna bawełniana powierzchnia maksymalnie wchłaniająca i przepuszczająca powietrze.Podpaski z paskiem Far-IR Anion i skrzydełkami - bardzo chłonne do użytku w trakcie regularnego okresu.

Ekologiczne podpaski dla dziewcząt

Dla każdej młodej dziewczyny pierwszy okres to niezwykle emocjonująca chwila i niezwykle stresujący czas. Bardzo często młode dziewczynki wstydzą się rozmowy z mamami lub koleżankami i zupełnie nieświadome nie mają pojęcia, jakie artykuły higieniczne będą dla nich najlepsze. Wśród oferowanych na rynku produktów na pewno ekologiczne podpaski mini stanowią najlepszą formę ochrony w czasie dni miesiączkowych u każdej dojrzewającej dziewczyny. Ze względu na swój mały wymiar nie powodują dyskomfortu i ocierania, co w przypadku młodych dziewcząt zdarza się niezwykle często. Są one także doskonałą formą ochrony przy pojawiających się wydzielinach u kobiet.

Gentle Day jest marką innowacyjną, a wszelkie oferowane produkty, w tym eco podpaski mini zostały przebadane dermatologicznie, nie podrażniając skóry i nie wywołując jakichkolwiek alergii.

Podpaski dla dziewczynek - idealne rozwiązanie na pierwsze miesiączki

Pierwsze miesiączki nie są obfite. Nie ma więc sensu stosować klasycznych podpasek, które są niewygodne w noszeniu. Wybrać można więc mini podpaski dla dziewczynek, jako doskonały zamiennik klasycznych produktów. Idealnie dopasowują się do kształtu ciała, są niezwykle chłonne, a do tego bardzo delikatne dla skóry. Główne ich zalety to cienka warstwa, a skuteczna ochrona. Są niezwykle chłonne, co sprawia, że stanowią idealne zabezpieczenie zarówno w domu, w szkole, na wyjeździe, jak również i podczas aktywnego spędzania czasu.

Wybór podpasek dla dziewczynek sposobem na ochronę podczas menstruacji

Gentle Day Teens Mini są to niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu podpaski dla nastolatek, jak również i młodych kobiet. Ich użytkowanie sprawdza się podczas skąpego okresu, przy obfitej wydzielinie, jak również i w problemach związanych z nietrzymaniem moczu. Czym różnią się one od klasycznych podpasek dostępnych w sklepach? Są przede wszystkim węższe, mniejsze i jeszcze bardziej cienkie, co sprawia, że są niemal niewyczuwalne w codziennym ich noszeniu, ale zachowując przy tym maksimum skutecznej ochrony. Idealne podpaski dla dziewczynki, która rozpoczyna miesiączkowanie, a obawia się źle dopasowanych do siebie gabarytowo podpasek.

Te są nadzwyczaj małe, dyskretne i spełniające swoje zadania w 100%.

Posiadają skrzydełka, które chronią przed plamieniem, mają specjalny pasek anionowy, który znacząco wpływa na hamowanie rozwoju bakterii, zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi i komfortowo przepuszcza powietrze.

Produkty te wykonane zostały z bawełny, która mimo krwi nadal może pozostawać sucha.

Każda nastolatka stosująca ekologiczne podpaski z paskiem anionowym będzie czuła się świeżo, komfortowo i wygodnie.

Mimo małych wymiarów posiadają one specjalny hydrożel wewnątrz podpaski, co wpływa znacząco na ich wchłanianie.

Najlepsze podpaski mini z paskiem anionowym

Chcąc wybrać najlepsze podpaski dla dziewczynek, na pewno warto postawić na Gentle Day Teens MINI. Są one zdecydowanie inne, niż wszystkie. Posiadają we wnętrzu pasek anionowy o infraczerwonych promieniach co sprawiło, iż uzyskały one patent na wynalazek. Nie ma na rynku drugich takich produktów, które miałyby takie właściwości, jak te właśnie podpaski mini.

Dlaczego warto na nie postawić?

  • Są wielofunkcyjne. Można stosować je przy mocnych wydzielinach, jakie pojawiają się u kobiet w określonych dniach cyklu. Są doskonałe przy skąpych miesiączkach u nastolatek lub w drugiej połowie okresu u dojrzałych kobiet. Sprawdzają się przy nietrzymaniu moczu, który dotyczy bardzo wielu kobiet, szczególnie po porodzie. Idealne podczas menopauzy, aby zapewnić kobiecie komfort i pełnię świeżości każdego dnia.
  • Są chłonne. Dzięki temu, że posiadają we wnętrzu podpaski specjalny hydrożel, krew wnika do środka pozostawiając powierzchnię zewnętrzną suchą, co znacząco wpływa na uczucie suchości nawet przy stosunkowo długim użytkowaniu jednej podpaski.
  • Są innowacyjne. Podpaski z paskiem anionowym eco sprawiają, że nie odczuwamy nieprzyjemnego zapachu, a do tego chronimy naszą skórę przed wszelkimi podrażnieniami. Dzięki obecności paska hamujemy rozmnażanie bakterii, co w klasycznych podpaskach nie jest możliwe.
  • Są idealne. Dają uczucie świeżości i komfortu. Skóra się nie grzeje i nie odparza. Wszystkie warstwy są w pełni przepuszczalne, co znacząco wpływa na zdrowie kobiety i jej dobre samopoczucie nawet podczas tych ciężkich dni.
  • Są ekologiczne. Spełniają wszelkie wymagania ekologiczne, jeśli chodzi o produkty, które mają kontakt ze skórą. Posiadają certyfikat ekologiczny Oeko-Tex 100 (Nr 2011LK0006).

Ekologiczne podpaski mini - artykuły higieniczne z najwyższej półki

Oferowane ekologiczne podpaski mini są produktami najwyższej jakości, które są w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej nawet wymagających młodych kobiet. Wykonane z doskonałej jakości materiałów, które są w pełni bezpieczne.

Nie alergizują, są wolne od chloru, wszelkich środków zapachowych oraz chemikaliów. Mają przyjazne dla skóry pH. Wybierając eco podpaski mini, stawia się na produkty, które spełniają wszelkie standardy systemów zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego.

Materiały spełniają narodowe standardy higieniczne, a same podpaski są zgodne z Normami higienicznej Republiki Litewskiej. Nasze podpaski ekologiczne są niezwykle cienkie, a co za tym idzie komfortowe do stosowania na co dzień.

To certyfikowane i bardzo chłonne produkty, które w przeciwieństwie do innych tego typu produktów "eko", obecnych na rynku nie są sztywne i nie zatrzymują wilgoci.

 

Wkładki i podpaski Gentle Day uzyskały jeszcze jeden certyfikat potwierdzający wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów - MADE FOR HEALTH

Co oznacza certyfikat Made for health?
Certyfikat jest stworzony jako symbol bezpieczeństwa chemicznego i biologicznego w sektorze opieki zdrowotnej dla wszystkich wyrobów tekstylnych. To oznakowanie zapewnia bezpieczeństwo chemiczne według rozporządzenia REACH oraz bezpieczeństwo biologiczne produktu końcowego na podstawie przeprowadzonej kontroli mikrobiologicznej oraz badań zgodności biologicznej.

Jaką gwarancję zdrowia daje nam certyfikowany produkt?
Certyfikowane produkty poddawane są analizie chemicznej na szkodliwe substancje, włącznie z ustawowo zabronionymi i regulowanymi substancjami, także analizie substancji chemicznych, które są szkodliwe dla zdrowia.

Do produkcji paska anionowego zastosowano kryształ turmalinu. Z powodu szczególnych właściwości, kryształ pod wpływem ciepła ciała, wilgoci, uciskania lub tarcia generuje dalekie infraczerwone promienie (ciepło, dalej FIR) i aniony (jony ujemne tlenu). FIR – to bezpieczna metoda terapii cieplnej stosowana w medycynie i fizjoterapii. Aniony zwane też „witaminami powietrza” zatrzymują rozmnażanie się bakterii. Ilość anionów w pasku 6000 cm3.

W czerwcu 2012 r. w Centrum Dermato-Wenerologicznym przeprowadzono badanie dermatologiczne, podczas którego 30 kobiet stosowało wkładki i podpaski higieniczne Gentle Day®. Badanie wykazało, że:
• 100 % kobiet nie doznało żadnego podrażnienia skóry: wysypki, zaczerwienienia, otarcia, odparzenia, swędzenia.
• 100 % kobiet nie czuło nieprzyjemnego zapachu.
• 70 % kobiet zauważyło, że nieprzyjemny zapach jest niwelowany.
• 98 % kobiet zużyło mniej podpasek Gentle Day® niż innych, stosowanych do.

Anionowy pasek usuwa nieprzyjemny zapach i zatrzymuje rozprzestrzenianie się bakterii wewnątrz wkładki, zapewnia uczucie świeżości i komfortu, chroni system reprodukcyjny i skórę w miejscach intymnych kobiet przed dolegliwościami spowodowanymi rozwojem bakterii. 

Zrównoważony odczyn pH. pH zdrowej skóry wynosi od 4.5 do 6.0. To oznacza, że naturalne pH zdrowej skóry jest nieco kwaśne. Lekko kwaśne środowisko walczy z bakteriami i grzybami. Odczyn pH może ulec zmianie z powodu zaburzenia równowagi hormonalnej i stresu, jednak najczęstszą przyczyną zmiany pH są czynniki zewnętrzne, tj. stosowanie produktów, które nie zapewniają skórze zrównoważonego pH. Po zmianie pH środowisko skóry staje się zasadowe, w związku z czym powstają podrażnienia, pojawia się swędzenie, ból, zapach, obfite upławy lub infekcja. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu Pań, wszystkie produkty Gentle Day® mają odpowiednio zrównoważony odczyn pH, dlatego są odpowiednie dla skóry wrażliwej.

Bawełniana warstwa wkładek higienicznych na co dzień nie jest bielona chlorem, dlatego nie wydziela szkodliwej dioksyny. Nie zawiera substancji chemicznych i drażniących skórę, takich jak: dezodoranty i barwniki. Nie zawiera fungicydów i pestycydów. Bawełna ulega biologicznemu rozkładowi. Delikatna niczym bawełna powierzchnia podpaski wykonana z włókna nietkanego posiada właściwości hydrofobiczne, dzięki czemu ciecz ulega szybkiemu wchłanianiu a powierzchnia pozostaje sucha i nie podrażnia skóry.

Produkcja sprawdzona, posiadająca certyfikaty i znak Oeko-Tex® 100 nie wpływa negatywnie na zdrowie człowieka. Zgodnie z niniejszym standardem badaniu podlegają następujące wskaźniki ekologiczne produktów tekstylnych, które mają bezpośredni kontakt ze skórą: ilość metali ciężkich, formaldehidu, pestycydów, fungicydów, ftalatów, aminów aromatycznych, fenoli oraz innych niebezpiecznych substancji. Niniejsze substancje chemiczne gromadzą się w organizmie i mogą wywołać długotrwałe alergie, uszkodzić system reprodukcyjny, wywołać mutacje, wady rozwojowe i raka. Chusteczki higieniczne i płyn do higieny intymnej nie zawierają parabenów, laurylosiarczanu sodu (SLES), barwników, ługów lub mydła.

Wszechstronna ochrona przed przeciekaniem: dzięki zastosowaniu hydrożelu podpaski wchłaniają do 5 razy więcej niż zwykłe podpaski, boczne ścianki chronią przed przeciekaniem, miękka bawełniana powierzchnia szybko wchłania ciecz i zapewnia uczucie suchości.

Certyfikat ochrony środowiska ISO 14001 potwierdza, iż produkty wytwarza się oszczędzając zasoby naturalne, redukując negatywny wpływ na środowisko, efektywnie zarządzając procesami produkcji i transportu oraz wykorzystując surowce.

Warstwa przepuszczająca powietrze wykonana z cienkiej błony z porami przepuszczającymi powietrze, które powstają po zastosowaniu rozdrobnionego węglanu wapnia podczas procesu wytwarzania błony. W związku z czym skóra nie poci się i nie ulega odparzeniom nawet w najgorętsze dni lata. Nietoksyczny klej nakłada się paskami, aby nie zatykał porów podstawy.

Płyn do higieny intymnej w 99 % wykonany ze składników naturalnego pochodzenia. Składniki naturalne, takie jak bawełna, papier bez domieszek stosuje się w produkcji wkładek higienicznych, chusteczki produkuje się z naturalnego włókna bambusowego.

Szczególnie ekonomiczne podpaski w porównaniu ze zwykłymi i innymi podpaskami ekologicznymi z powodu wysokiego stopnia wchłaniania i funkcji antybakteryjnej. Większość kobiet dostrzega, że podpasek Gentle Day® zużywa kilka razy mniej niż innych. Zwykle podpaski ekologiczne nie są zbyt chłonne, dlatego należy je często zmieniać, gdyż nie mogą zapewnić ochrony przed przeciekaniem.

Podpaski, wkładki i chusteczki nawilżające posiadają certyfikat ekologiczny Oeko-Tex® 100 oraz znak (Nr 2011LK0006) potwierdzający, iż produkty spełniają wymagania ekologiczne dla produktów posiadających bezpośredni kontakt ze skórą. Standard Oeko-Tex® 100 to powszechnie uznany standard opracowany przez austriacki Instytut Włókiennictwa (Oti) i niemiecki Instytut Badawczy Hohenstein

Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
BP_2345
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Udostępnij

Kod QR

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
No products were found.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj