Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Lista produktów producenta: ORGANYC

Organ(y)c -produkty higieny intymnej przeznaczonych dla kobiet z wrażliwą skórą - podatną na podrażnienia.

Firma Corman - właściciela marki Organ(y)c została założona we Włoszech w roku1947, początkowo zajmowała się głównie produkcją tekstylnych wyrobów medycznych. Przezlata marki Corman były i są liderami rynku aptecznego w produkcji produktów higienicznychwe Włoszech. Przez wszystkie te lata poświęciliśmy swoją całą uwagę na opracowaniunowoczesnej formuły produktów higieny kobiecej, które będą bezpieczne, przyjazneużytkownikom oraz środowisku naturalnemu, wygodne w użyciu i jeszcze raz bezpieczne. Wten sposób powstałą marka Organ(y)c - linię produktów higieny intymnej przeznaczonych dlakobiet z wrażliwą skórą - podatną na podrażnienia. Stworzyliśmy całą gamę produktów, międzyinnymi podpaski, tampony, wkładki, produkty do higieny intymnej. Nasze produkty sąwykonane z 100% czystej, ekologicznej bawełny - są to produkty hipoalergiczne, w pełninaturalne i całkowicie biodegradowalne. Dzięki oddychającym właściwością bawełny naszeprodukty znacząco zmniejszają ryzyko przegrzania i świądu w wyniku tarcia, zwłaszcza podczaschodzenia, biegania lub zakładaniu ciasnych spodni.
Obecnie nasze produkty są dostępne w 26 krajach Europy, są dostępne między innymiw USA, Kanadzie, Izraelu, Korei Południowej oraz Chinach. Naszą misją jest stałeudoskonalanie produktów higieny kobiecej i wyznaczanie nowych dróg i trendów. Całkowicieodstąpiliśmy od składników syntetycznych – tworzyw sztucznych, ropo-pochodnych substancjichłonnych, chemicznych zamienników, podrażniających czy zapachowych substancjiaktywnych. Nawet zmieniliśmy sposób bielenia bawełny na całkowicie wolny od chloru,stosując nadtlenek wodoru, który powstaje w naturze przez działanie wody na światłosłoneczne i występuje naturalnie w deszczu. Dzięki zastosowaniu tego sposobu bielenia jesteśpewna że nasze produkty są całkowicie wolne od zanieczyszczenia dioksynami. Dziękizastosowaniu bawełny z upraw ekologicznie kontrolowanych nasze produkty są pozbawionepestycydów oraz modyfikacji genetycznej GMO. Stworzyliśmy całkowicie naturalną,certyfikowaną jakością Bio alternatywę dla wszystkich kobiet, które cenią swoje zdrowie ikomfort nade wszystko.
Nasze produkty są rekomendowane przez Włoskie Stowarzyszenie Ginekologów(AOGOI) i są wspierane przez ginekologów i stowarzyszenia konsumenckie na całym świecie.

Więcej

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Total

Sprawdź