Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Sodasan - Tabletki do Zmywarki 55szt.

Sodasan Tabletki do zmywarki - 55szt.

Aby zapobiec osadom z kamienia na naczyniach przy niedostatecznie działających środkach do zmiękczania wody w zmywarce, tabletki SODASAN "Auto Dish Tabs" zawierają nowoczesną ochronę przed kamieniem, tak zwane poliaspartany.

Dowiedz się więcej
57,80 zł (brutto)
Index:
N 95
EAN13:
4019886024556
Marka:
Ulubione0
Add to compare0
Dodaj do listy życzeń
Powiązane produkty
Opis

Tabletki do zmywarki - 55szt.

Aby zapobiec osadom z kamienia na naczyniach przy niedostatecznie działających środkach do zmiękczania wody w zmywarce, tabletki SODASAN "Auto Dish Tabs" zawierają nowoczesną ochronę przed kamieniem, tak zwane poliaspartany. Zmiękczają one wodę tak skutecznie, że można zrezygnować z dodatku fosforanów (konwencjonalne tabletki do zmywarek zawierają do 50% fosforanów). Poliaspartany występują także w naturze jako sekwencje polipeptydowe, np. w skorupkach muszli lub ślimaków. Ich rozpad w ściekach odbywa się szybko, ponieważ poliaspartany występują i są znane w naturze już od milionów lat.

Zastosowanie: Włożyć jedną tabletkę do zbiornika na tabletki w zmywarce i uruchomić program zgodnie z instrukcją producenta urządzenia. Używać dwóch tabletek na raz tylko w przypadku dużego zabrudzenia naczyń. Nie stosować do kryształu ołowiowego, ręcznie malowanej porcelany ani srebrnej zastawy stołowej.

Skład:

> 30% citrates, 15-30% silicates, soda ash, 5-15% oxygen based bleaching agents, polyasparate, <5% non-ionic surfactant (sugar surfactant), rape seed oil

95% składników naturalnych

> 30% cytryniany, 15-30% krzemiany, węglan sodu, 5-15% środek wybielający na bazie tlenu, sodium polyaspartate, < 5% niejonowe tensydy (cukrowe środki powierzchniowo czynne) olej rzepakowy.

Ingredients INCI:

sodium citrate
silikate
sodium carbonate
sodium carbonate peroxide
sodium polyaspartate
decyl glucosideUwaga: Grozi poważnym uszkodzeniem oczu. Trzymać produkt w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie wdychać pyłu powstałego z produktu. W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać chłodną wodą i skonsultować się z lekarzem. W razie połknięcia natychmiast zasięgnąć porady lekarza okazując opakowanie.

Dowiedz się więcej
Szczegóły produktu
N 95

Menu

Udostępnij

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj