Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Fitne - Kompleks odżywczy wspomagający chrząstkę i stawy 60 kapsułek

Fitne Kompleks odżywczy wspomagający chrząstkę i stawy - 60 kapsułek

Ortomolekularny kompleks odżywczy z PANMOL®-B-KOMPLEX, witaminami, minerałami i pierwiastkami śladowymi.

Dowiedz się więcej
82,00 zł (brutto)
wysyłamy w ciągu 2 - 5 dni
Index:
N 2865
EAN13:
4017645050396
Marka:
Ulubione0
Add to compare0
Dodaj do listy życzeń
Powiązane produkty
Opis

Kompleks odżywczy wspomagający chrząstkę i stawy - 60 kapsułek

Suplement diety Ortomolekularny kompleks odżywczy z PANMOL®-B-KOMPLEX, witaminami, minerałami i pierwiastkami śladowymi.

Aby utrzymać prawidłowe funkcje stawów niezwykle ważne jest dostarczanie chrząstkom stawowym odpowiednich substancji odżywczych. Ponieważ chrząstka nie posiada naczyń krwionośnych, jest ona odżywiana jedynie poprzez maź stawową. Siarczan glukozaminy zalicza się do tych substancji, które organizm potrzebuje do tworzenia się komórek chrząstki oraz produkcji płynu stawowego. Siarczan glukozaminy należy do najważniejszej grupy glikozaminoglikanów (GAG), do których zalicza się także kwas hialuronowy i siarczan chondroityny. Molekuły siarczanu glukozaminy są bardzo dobrze przyswajalne przez organizm.

Witaminy, minerały i mikroelementy są niezwykle ważne w procesach przemiany materii oraz wpływają na witalność i zwiększają energię całego organizmu. Selen i cynk wspomagają funkcje stawów, dzięki czemu pozwalają zachować ich sprawność i elastyczność. Naturalny siarczan glukozaminy przyczynia się do regeneracji stawów i odbudowy chrząstki stawowej, tym samym usprawniając funkcjonowanie stawów.

Preparat zaopatruje organizm w ważne substancje wspomagające stawy:

Siarczan glukozaminy usprawnia nie tylko funkcjonowanie stawów, ale także pobudza odbudowę chrząstki.

Witaminy z grupy B wspierają wszystkie ważne procesy przemiany materii, dzięki czemu organizm zyskuje energię i witalność.

Potas wpływa na utrzymanie prawidłowej gospodarki wodno-elektrolitowej organizmu. Potas, mangan i selen w istotny sposób wpływają na przemianę materii.

Pierwiastki śladowe – cynk, mangan, miedź i selen chronią komórki przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników. Cynk i mangan odgrywają ważną rolę w procesie mineralizacji kości. Cynk i selen wspomagają funkcje stawów.

Żelazo usprawnia transport tlenu, a co za tym idzie – także i energii. Miedź wspomaga wytwarzanie energii przez organizm oraz wzmaga wchłanianie żelaza.

Molibden wchodzi w skład enzymów, które wspierają przemianę materii.

Chrom korzystnie oddziałuje na procesy przemiany materii.

Preparat zawiera PANMOL®-B-KOMPLEX, pozyskiwany z nasion komosy ryżowej z biologicznych upraw. Komosa jest bogatym źródłem składników odżywczych, czyli witamin, minerałów i pierwiastków śladowych. Dzięki opatentowanemu procesowi kiełkowania, pozyskiwany z czterodniowych zarodków kompleks może zyskać moc do 500 razy większą niż pozyskiwany zwyczajowymi metodami. Wynikiem procesu jest wysokie stężenie aktywnych biologicznie składników odżywczych zamkniętych w małej przestrzeni – idealnej dla naturalnych suplementów diety w postaci kapsułek.

Składy kompleksów odżywczych FITNE bazują na najnowszych odkryciach w dziedzinie suplementacji. Każdy z preparatów zawiera ważne mikroelementy w optymalnych ilościach, które w pełni zaspokajają  potrzeby organizmu. Działają one wyjątkowo korzystnie i efektywnie ze względu na fakt, iż pochodzą prosto z natury. Są świetnie przyswajalne, dzięki czemu szybko uzupełniają niedobory witamin, minerałów i pierwiastków śladowych.

Dawkowanie: 2x2 kapsułki dziennie

Wskazówki:
Zalecana dawka dzienna nie powinna być przekraczana.

Środki uzupełniające dietę nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Nie zawiera laktozy, glutenu. Nie zawiera środków konserwujących.

Skład:

siarczan glukozaminy (22,2%), wodorowęglan potasu, proszek z aceroli (14,8%), hydroksypropylometyloceluloza,sproszkowane zarodki komosy ryżowej (9,3%), ekstrakt z dzikiej róży (7,4%), maltodekstryna, kwas hialuronowy (2,4%), glukonat zelaza,glukonat cynku, d-α-tokoferol acetat,  niacyna, glukonat manganu, pantotenian wapnia, glukonat miedzi (II), hydrochlorek pirydoksyny, hydrochlorek tiaminy, ryboflawina, chlorek chromu (III), molibdenian sodu, biotyna , kwas foliowy,selenian sodu, cyjanokobalamina.

Może zawierać śladowe ilości soi.

kapsułka roślinna; nie zawiera żelatyny

Skład

w dawce dziennej
(= 4 kapsułki)

% zalecanej dawki 
dziennej

Biologicznie aktywne
witaminy:
witamina B1
witamina B2
witamina B3
witamina B5
witamina B6
biotyna
kwas foliowy
witamina B12

witamina C

witamina E

Podstawowe minerały:
Potas
Wodorowęglany

Pierwiastki śladowe:

Cynk
Żelazo
Mangan
Miedź
Molibden
Chrom
Selen

Pozostałe składniki:
 Pozostałe składniki:
 Siarczan glukozaminy

 Proszek z aceroli
 Ekstrakt z dzikiej róży
 Kwas hialuronowy

1,75 mg
1,49 mg
20,67 mg
9,1 mg
2,62 mg
201 mcg
192,8 mcg
1,86 mcg

70,00mg

12,00mg

300 mg
359,13 mg


5 mg
5 mg
1 mg
500 mcg
100 mcg
50 mcg
30 mcg


 

450 mg
 400 mg
 200 mg
 55 mg

159
107
129
152
187
402
96
74

88

100

15
nie określono


50
36
50
50
200
125
55


nie określono
 nie określono
 nie określono
 nie określono

UWAGI

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Stosowanie suplementu diety w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem.

 Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dowiedz się więcej
Szczegóły produktu
N 2865

Menu

Udostępnij

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj