Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Lista produktów producenta: Heliotrop

W latach 60-tych powstała marka HELIOTROP, która jako pierwsza z powodzeniem usytuowała się na rynku ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy na bazie Natury i szybko awansowała na szczyt naturalnej pielęgnacji urody. Wysoka kompetencja wynika z 80-cio letniego doświadczenia popartego wyjątkowymi badaniami, rozwojem i produkcją prowadzonych w firmie HELIOTROP. Nie prowadzi i nie zleca badań na zwierzętach ani nie stosuje produktów zwierzęcych i olei parafinowych. Ma w pełni respekt do Natury i wszystkiego, co w niej żyje.
W kosmetykach HELIOTROP cuda czyni ich działanie. Kosmetyki te wytwarzane są na bazie wykwintnych olei i wyciągów roślinnych o najwyższej jakości i naturalnym pochodzeniu oraz tworzonych z nich perfekcyjnie działających kompleksów HYGROSORB® i ULTRAPARTAS®, które optymalizują efekt upiększający. Zwłaszcza ich konsystencja i sposób działania są odpowiednio dobrane do danego typu skóry, aby spełnić jej szczególne wymagania.
Pielęgnują urodę w każdym wieku dając codziennie niezwykłe uczucie korzystania z Natury.
Odmłodzenie łatwe do osiągnięcia. Wyjątkowe współdziałanie aloesu intensywnie zatrzymującego wilgoć, wyciągów z alg morskich poprawiających elastyczność skóry i wysokoefektywnego koenzymu Q10 likwidującego zmarszczki.
Absolutną rewelacją jest Lifting naturalny (Natural - Lifting Effect) magicznie działający krem o widocznych już po dwóch godzinach efektach likwidacji zmarszczek i stymulacji odbudowy  komórek skóry.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Total

Sprawdź