Najczęściej kupowane

Producenci

DZIECKO 

Ekologiczne produkty dla dziecka. Środki do higieny, delikatne szampony nie zawiera jakichkolwiek syntetycznych środków barwiących, zapachowych czy konserwujących. Płyny do mycia bez SLS, pasty do zębów bez fluoru. Kremy i balsamy zawierające tylko naturalne składniki. Ekologiczna żywność, dania gotowe, herbatki, zdrowe przekąski.

 • płyny do kąpieli, żele, mydła
  płyny do kąpieli, żele, mydła

  Ekologiczne Płyny, Mydła i Naturalne Olejki do Kąpieli Dzieci i Niemowląt. Delikatne, naturalne składniki w trosce o skórę dziecka.

 • kremy, balsamy
  kremy, balsamy

  Pielęgnacja Dzieci i Niemowląt - Naturalne kosmetyki dla Mamy i Dziecka. Organiczne i bezpieczne dla delikatnej skóry maluszka. Zawarte w kosmetykach ekologiczne składniki pochodzą z upraw certyfikowanych.

 • chusteczki, akcesoria kosmetyczne
  chusteczki, akcesoria kosmetyczne

  Ekologiczne Chusteczki dla Dziecka. Płatki i Akcesoria do Pielęgnacji Niemowląt.

 • pasty do zębów
  pasty do zębów

  Ekologiczne żele i pasty do mycia zębów dzieci i niemowląt. Bezpieczne pasty z naturalnych składników. Delikatnie czyszczą i chronią ząbki przed próchnicą.

 • ochrona przeciwsłoneczna
  ochrona przeciwsłoneczna

  Ekologiczne kosmetyki ochronne na słońce to produkty zawierające mineralne pigmenty, które po naniesieniu na skórę działają jak maleńkie lusterka, odbijające szkodliwe promienie słoneczne.

 • pieluszki jednorazowe
  pieluszki jednorazowe

  Pieluszki Bambo Nature ABENA i pieluszki Tidoo

  Posiadają Nordic Swan Eco-Label, co to oznacza?

  Troska o bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsza. Ochrona delikatnej skóry przed czynnikami z zewnątrz i potencjalnymi alergenami to priorytet. Certyfikat Nordic Swan Eco-label gwarantuje, że produkt jest bezpieczny dla dziecka!

  Nordic Swan Eco-label stworzony w roku 1989 z myślą o dostarczeniu odpowiedniego oznakowania dotyczącego ochrony środowiska, oznacza, że proces produkcyjny odbywa się z poszanowaniem zasobów naturalnych i spełnia kryteria dotyczące ochrony środowiska.

   Nordic Swan Eco-label gwarantuje, że produkt został wyprodukowany z poszanowaniem zasobów naturalnych, a także, że nie posiada w swoim składzie środków chemicznych tj. perfumy, PVC, parabeny barwniki, chlor, alkohol, fenoksyetanol,i inne szkodliwe substancje.

  Produkty z Eko-znakiem „Swan” nie mogą zawierać następujących substancji:
  - polichlorku winylu
  - perfum
  - balsamów
  - substancji kosmetycznych
  - leków
  - Nano-materiałów oraz środków ognioodpornych

 • kremy na odparzenia
  kremy na odparzenia

  Ekologiczne kremy pod pieluszkę są skuteczne i delikatne. Roślinne wyciągi, masło shea, olej kokosowy dbają o pupę maluszka!

 • żywność
  żywność
 • szampony
  szampony

  Ekologiczne szampony dla dzieci powstały w trosce o delikatna skórę. Producenci stosują wyselekcjonowane składniki, dobierając je tak, by efektywnie dbały o higienę maluszka, nie podrażniając jego skóry. Sprawdź jak przyjemna jest pielęgnacja eko!

 • do prania i dezynfekcji
  do prania i dezynfekcji

  Ekologiczne środki do prania ubranek dziecięcych.  Środki do mycia i czyszczenia: zabawek, laktatorów, fotelików, smoczków i akcesoriów do karmienia.

 • herbatki
  herbatki

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Total

Sprawdź