Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Lista produktów producenta: Coslys

Produkty COSLYS są certyfikowane przez Ecocert (zgodnie z wymogami Cosmebio). W celu zachowania w jak największym stopniu naturalnych właściwości używanych składników, laboratoria COSLYS starają się wykorzystywać proste i nieagresywne metody przetwarzania.


W formułach kosmetyków stosowane są przede wszystkim składniki naturalne z certyfikatami, francuskie, pochodzące z własnych ogrodów lub tradycyjnych gospodarstw rolnych.
Coslys gwarantuje, że kosmetyki nie zawierają S.L.S. (Sodium Laureth Sulfate) oraz parabenów i fenoksyetanoli.

Wymogi Cosmebio oznaczają zobowiązania:
-wobec produktów: selekcja składników (żadnych surowców modyfikowanych genetycznie tzw. GMO, brak składników ropopochodnych, żadnych syntetycznych zapachów i barwników), wyselekcjonowane metody przetwarzania

-wobec człowieka: produkty kosmetyczne są wprowadzane przy zachowaniu przejrzystości dla odbiorców

-wobec środowiska: produkty nie są testowane na zwierzętach (przynależność do organizacji One Voice), a wykorzystywane materiały do produkcji i pakowania muszą być w jak najmniejszym stopniu uciążliwe dla środowiska i poddawane recyklingowi.

-wobec społeczeństwa: odpowiedzialny rozwój, fair trade.

Kosmetyki COSLYS zostały również docenione przez francuskich ekspertów branży kosmetycznej i wyróżniono je w „Le Palmarès 2009 des cosmétiques”.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Total

Sprawdź