Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

ORGANYC - Chusteczki higieniczno - nawilżające dla dzieci - 60szt.

Chusteczki higieniczno - nawilżające dla dzieci 60szt. – Duże, wyjątkowo miękkie,wytrzymałe i łatwe w użyciu wykonane ze 100% bawełny pochodzącej z uprawekologicznie kontrolowanych

Dowiedz się więcej
15,56 zł (brutto)
Index:
n 3993
EAN13:
8016867009997
Marka:
Ulubione0
Add to compare0
Dodaj do listy życzeń
Powiązane produkty
Opis

Chusteczki higieniczno - nawilżające dla dzieci - 60szt

Duże, wyjątkowo miękkie,wytrzymałe i łatwe w użyciu wykonane ze 100% bawełny pochodzącej z uprawekologicznie kontrolowanych, niebielonej chlorem, całkowicie wolnej od substancjisyntetycznych i petrochemicznych poprawiających chłonność, wolne od GMO,biodegradowalne.

Delikatna formuła wzbogacona rumiankiem i nagietkiem z uprawekologicznie kontrolowanych, doskonale oczyszcza, nawilża i pozostawia uczucie świeżości.

Dodatkowo chusteczki zawierają kwas mlekowy, który pomagastabilizować pH i łagodzi podrażnienia. Produkt kontrolowany przez ICEA (Istitutoper la Certificazione Etica e Ambientale) - Włoską etyczno-ekologiczną organizację certyfikującą.

Testowane dermatologicznie, wolne od alkoholu etylowego, wolne odchloru, wolne od parabenów (konserwantów), wolne od SLS (Sodium Lauryl Sulfate)oraz SLES (Sodium Lauryl Ether Sulfate) - środków drażniących, wywołującychuczulenia, potencjalnie szkodliwych dla zdrowia.

Nasze chusteczki zapewniają bezpieczeństwo i ochronę nawet dla dzieci z delikatną skórą lub podatną napodrażnienia. Idealne do użytku codziennego. 

Dowiedz się więcej
Szczegóły produktu
n 3993

Menu

Udostępnij

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj