Eco Cosmetics kremy do twarzy i innowacyjna seria Anti-Aging

Eco Cosmetics kremy do twarzy i innowacyjna seria Anti-Aging

Nowa seria ECO Cosmetics do pielęgnacji twarzy bazuje na własnościach antyoksydacyjnych oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC) – związku zawartego w wyciągu z pestek winogron.

Seria kosmetyków Anti-Aging Eco Cosmetics opiera się na sile OPC (oligomeryczne proantocyjanidyny z pestek winogron) w celu ochrony komórek.

OPC jest znany jako jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy roślinnych.

Odciążając komórkę w zakresie ochrony przed utlenianiem, OPC uwalnia rezerwę energii, którą komórka może wykorzystać do optymalizacji swego działania.

Jeśli dodamy do tego nawilżające i odmładzające właściwości kwasu hialuronowego i koenzymu Q10, otrzymamy kompleksową pielęgnację wymagającej i dojrzałej cery.Formuła dodatkowo wzbogacona jest kwasem hialuronowym, koenzymem Q10 i filtrem przeciwsłonecznym o wysokim stopniu ochrony  broniącym przed wywołującym między innymi efekt starzenia skóry promieniowaniem UV.

Efektem jest zdrowa, promienna cera, nawilżona i zabezpieczona przed czynnikami zewnętrznymi. Dodatkowo proces starzenia jest spowolniony!

W skład serii wchodzą kremy na dzień i na noc, pielęgnacyjny i pod oczy, kremy CC, mleczko do demakijażu i pianka oczyszczająca.

Posted on 2019-01-30 by M.D. Aktualności, Wszystkie 0 403

Zostaw komentarzLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Kategorie ARTYKUŁÓW

Ostatnie komentarze

Bez komentarza

Wyszukiwanie w blogu

Prev
Next

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Total

Sprawdź