Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Lista produktów producenta: Anne Marie Börlind

ANNEMARIE BÖRLIND jest od ponad pięćdziesięciu lat marką naturalnej urody. Znana jest w ponad 30 krajach na całym świecie. Wysoka jakość produktów została nagrodzona w 2005 roku w Nowym Jorku OSCAREM "Natural Legacy Award" dla pani Annemarie Lindner. W skład preparatów pielęgnacyjnych wchodzą tłoczone na zimno oleje roślinne, olejki eteryczne, ekstrakty z ziół, aktywne substancje czynne pochodzące z morza oraz witaminy. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych, przy czym całkowicie wyeliminowano zarówno modyfikacje genetyczne, jak i składniki syntetyczne (parafiny i silikony). Należąca do firmy własna studnia dostarcza bogatej w minerały najczystszej wody wypływającej z warstw piaskowca pstrego z głębokości 166 m ! Procesy produkcyjne uwzględniające najnowocześniejsze osiągnięcia techniki gwarantują delikatne przetwarzanie wartościowych substancji naturalnych.

Symbol jakości - wszystkie produkty są testowane w instytutach i klinikach dermatologicznych, gdzie bada się je pod kątem tolerancji skóry i skuteczności. Wynikiem tych działań jest rozwinięty system pielęgnacji urody - dla każdego typu skóry i dla każdego wieku. ANNEMARIE BÖRLIND stawia na pierwszym miejscu typ skóry. Jego ustalenie pozwala zalecić właściwe skuteczne i tolerowane przez skórę preparaty do jej pielęgnacji.

Zgodnie z filozofią AM BÖRLIND wyróżnia się następujące kategorie typów skóry:
- młoda normalna powyżej 20 lat
- wymagająca powyżej 30 lat
- szczególnie wymagająca powyżej 40 lat
- zanieczyszczona
- wrażliwa

Poza tym pielęgnację twarzy i ciała oferują serie: Beauty Secrets i Beauty Specials na bazie naturalnych substancji aktywnych przeznaczonych do pielęgnacji problematycznych partii skóry twarzy, ale też pielęgnacji i ochrony ust, okolic oczu i dłoni.


Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Total

Sprawdź