Kategorie

Najczęściej kupowane

Producenci

Lista produktów producenta: Sodasan

Firma SODASAN oferuje świadomym konsumentom znakomitą ekologiczną alternatywę dla środków konwencjonalnych podczas prania, mycia i czyszczenia.

Firma SODASAN oferuje świadomym konsumentom znakomitą ekologiczną alternatywę dla środków konwencjonalnych podczas prania, mycia i czyszczenia. Dzięki produktom SODASAN mogą Państwo osiągnąć bardzo dobre wyniki podczas prania, mycia i czyszczenia przy mocno zredukowanym obciążeniu środowiska. W naszej polityce stawiamy na sprawdzone składniki, które pochodzą wyłącznize ze ściśle kontrolowanych upraw ekologicznych. • Jako podstawę do produkcji naszych produktów mydlanych stosujmy olej roślinny z upraw biologicznie kontrolowanych. •  Nie stosujemy w naszych produktach żadnych syntetycznych konserwantów ani substancji zapachowych. •  Nie stosujemy składników ze związkami chloru. • Nie stosujemy składników, do produkcji których używa się technologii modyfikacji genetycznych, nie prowadzimy prób na zwierzętach bezpośrednio ani pośrednio. • Wspieramy rolnictwo w krajach trzeciego świata w projektach Fair Trade. Do naszej produkcji używamy czystej energii dzięki współpracy z Greenpeace Energy. Wspólnie z PRIMAKLIMA e.V finansujemy zalesianie lasów.

Więcej
 • 19,99 zł (brutto) 5 wysyłamy w ciągu 24 - 48 godz.
  SODASAN Ekologiczny Płyn do mycia naczyń - 1 litr. Uniwersalny Bardzo wydajny i przyjazny dla skóry dłoni i środowiska naturalnego płyn do mycia naczyń. Certyfikaty:   
 • 40,20 zł (brutto) 1 wysyłka w ciągu 24 - 48 godz.
  Sodasan Ekologiczny proszek do prania uniwersalny - 1,2kg Compact Kolor SODASAN „Laundry Powder” to uniwersalny proszek do prania wszystkich tkanin poza wełną i jedwabiem. Poprzez stałe dopracowywanie i zastosowanie nowoczesnych i ekologicznych surowców (tenzydów biologicznych), udało się skutecznie zmniejszyć ilość proszku używanego do prania.
 • 140,00 zł (brutto) Niedostępne
  Niedostępne
  Ekologiczny proszek do prania Compact Kolor - 5 kg Compact Kolor to uniwersalny proszek do prania wszystkich tkanin poza wełną i jedwabiem. Poprzez stałe dopracowywanie i zastosowanie nowoczesnych i ekologicznych surowców (tenzydów biologicznych), udało się skutecznie zmniejszyć ilość proszku używanego do prania. Certyfikaty:       
 • 32,90 zł (brutto) 1 wysyłka w ciągu 24 - 48godz.
  Sodasan Płyn do prania kolor 1,5l Ekologiczny płyn do prania w temperaturach od 30° C„Prać ze świadomością oddziaływania na środowisko” - oznacza również, aby utrzymywać temperaturę prania na możliwie najniższym poziomie
 • 99,75 zł (brutto) Niedostępne
  Niedostępne
  Sodasan Płyn do prania kolor 5l Ekologiczny płyn do prania w temperaturach od 30° C„Prać ze świadomością oddziaływania na środowisko” - oznacza również, aby utrzymywać temperaturę prania na możliwie najniższym poziomie
 • 16,45 zł (brutto) 2 wysyłamy w ciągu 24 - 48 godz.
  Sodasan Płyn do płukania tkanin - 750ml Redukuje pozostałości po środkach piorących w pranych tkaninach, nadaje ubraniom miękkość i przyjemny naturalny zapach.
 • 17,30 zł (brutto) 2 24-48 godz.
  Sodasan Środek do czyszczenia WC - 750ml Przyjazny środowisku, środek bezwzględnie czyszczący kamień i zabrudzenia. Zawiera kwasek cytrynowy dzięki czemu zapewnia higieniczną świeżość w całej toalecie.
 • 28,99 zł (brutto) 2 wysyłka w ciągu 24 - 48 godz.
  Sodasan Tabletki do zmywarki - 25szt. Aby zapobiec osadom z kamienia na naczyniach przy niedostatecznie działających środkach do zmiękczania wody w zmywarce, tabletki SODASAN "Auto Dish Tabs" zawierają nowoczesną ochronę przed kamieniem, tak zwane poliaspartany.
 • 54,90 zł (brutto) 1 wysyłka w ciągu 24 - 48godz.
  Sodasan Tabletki do zmywarki - 55szt. Aby zapobiec osadom z kamienia na naczyniach przy niedostatecznie działających środkach do zmiękczania wody w zmywarce, tabletki SODASAN "Auto Dish Tabs" zawierają nowoczesną ochronę przed kamieniem, tak zwane poliaspartany.
 • 19,90 zł (brutto) 2 24-48 godz.
  Sodasan Nabłyszczacz do zmywarki - 500ml Środki nabłyszczające powodują skuteczniejsze spływanie warstwy wody z naczyń w zmywarce. Poza tym zapobiegają tworzeniu się osadów pochodzenia krystalicznego na naczyniach.
 • 17,75 zł (brutto) 1 wysyłka w ciągu 24 - 48 godz.
  Sodasan Sól do zmywarki - 2kg Każda zmywarka wyposażona jest w urządzenie do zmiękczania wody (wymiennik jonów). To urządzenie odbiera z wody wodociągowej składniki, które zwiększają twardość wody.
 • 39,50 zł (brutto) Niedostępne
  Niedostępne
  Sodasan Proszak do prania sensitiv - 1,2kgSodasan „Comfort-Sensitiv” został opracowany specjalnie z myślą o delikatnej i wrażliwej skórze. Właściwości przyjazne dla skóry tego środka piorącego do pielęgnacji tkanin są szczególnie doceniane przez dorosłych ze skłonnościami do alergii oraz do wrażliwej skóry niemowląt i dzieci.
 • 141,20 zł (brutto) Niedostępne
  Niedostępne
  Sodasan Proszek do prania sensitiv - 5kgSodasan „Comfort-Sensitiv” został opracowany specjalnie z myślą o delikatnej i wrażliwej skórze. Właściwości przyjazne dla skóry tego środka piorącego do pielęgnacji tkanin są szczególnie doceniane przez dorosłych ze skłonnościami do alergii oraz do wrażliwej skóry niemowląt i dzieci.
 • 12,65 zł (brutto) 3 wysyłamy w ciągu 24 - 48 godz.
  SODASAN Płyn do mycia naczyń - 500ml, ekologiczny. Bardzo wydajny i przyjazny dla skóry dłoni i środowiska naturalnego płyn do mycia naczyń. Certyfikaty:
 • 88,90 zł (brutto) 1 24 - 48 godz.
  SODASAN Płyn do mycia naczyń - 5 litrów Bardzo wydajny i przyjazny dla skóry dłoni i środowiska naturalnego płyn.
 • 40,45 zł (brutto) 2 24 - 48 godz.
  Sodasan Skoncentrowany proszek do prania „Vollwaschmittel” - 1,2kg Wychodzimy naprzeciw dużemu zapotrzebowaniu na prosty, możliwy do zastosowania przy wszystkich rodzajach tkanin środek do prania „Vollwaschmittel”.
 • 32,95 zł (brutto) 1 wysyłka w ciagu 24 - 48godz
  Sodasan Płyn do prania kolor sensitiv - 1,5l Ekologiczny płyn do prania w temperaturach od 30° C
 • 99,75 zł (brutto) 1 wysyłka w ciągu 24 - 48godz.
  Sodasan Płyn do prania kolor sensitiv - 5l Ekologiczny płyn do prania w temperaturach od 30° C
 • 34,40 zł (brutto) Niedostępne
  Niedostępne
  Sodasan Płyn do prania wełny - 1000ml Tkaniny pochodzenia zwierzęcego, jak wełna, jedwab czy angora reagują wrażliwie na alkaliczne środki do prania. Napęczniałe pod wpływem ługu (zasad) włókna tkanin bardzo szybko filcują się w pralce.
 • 19,00 zł (brutto) 5 wysyłka w ciagu 24 - 48godz
  Sodasan Wybielacz - 500g Nawet jeżeli ktoś posiada świadomość potrzeb ochrony środowiska, to także przeszkadzają mu uciążliwe plamy, szczególnie na białych tkaninach.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Total

Sprawdź